SmdB De Ark

Organisatie

 

Schooljaar 2019-2020

dhr. Maarten v.d. Kooij
Functie: Voorzitter College van Bestuur van VPCO Tholen e.o.

Mevr. Cokky Schults-van Goch
Functie: Directeur SmdB De Ark (en CBS Het Kompas)
c.schults@vpcotholen.nl

Mevr. Marjolein  Bruijns
Functie: IB-er
m.bruijns@vpcotholen.nl
 
Mevr. Tineke van Efferen
Functie: groepsleerkracht 1-2 (ma, di, do, vr)
t.vefferen@vpcotholen.nl
 
Mevr. Carina Bartels-Kik
Functie: groepsleerkracht 3-4  (ma, di, om de wo)
c.bartels@vpcotholen.nl
 
Mevr. Christa v.d. Merbel
functie: groepsleerkracht 3-4 (om de wo, do, vr)
functie: groepsleerkracht 5-6 (ma)
c.vdmerbel@vpcotholen.nl
 
 
Mevr. Romina Ruiter- Bajramovic  
Functie: groepsleerkracht 5-6 (di, wo, do, vr)
r.ruiter@vpcotholen.nl
 
Mevr. Gerda Sulkers
Functie: groepsleerkracht  7-8 (om de ma, di, wo)
g.sulkers@vpcotholen.nl

Mevr. Salome Pouwelse 
Functie: groepsleerkracht 7-8 (om de ma, do, vr)
s.pouwelse@vpcotholen.nl
  
Mevr. Rineke Woets
Functie: Remedial Teacher

Mevr. Evelien Stuij-Terwoert
Functie: leraarondersteuner
 
Mevr. de Bruijn
Functie: schoolschoonhoudster

schoonmaakbedrijf Schoonstad
 
 
        
 
             
 

Wilt u als invalleerkracht voor de scholen van VPCO Tholen e.o. werken?
Geef u op bij de vervangingspool van het Transfercentrum Onderwijs Zeeland.

Ze zijn verder op zoek naar gediplomeerde leerkrachten, onderwijsassistenten, klassenassistenten en leraarondersteuners. Mensen uit de zorg en/of mensen die affiniteit hebben met het speciaal onderwijs zijn ook van harte welkom!  Ze zoeken ook leerkrachten basisonderwijs die al een aantal jaren niet in het basisonderwijs hebben gewerkt, maar dit wél weer willen gaan doen. Zij ondersteunen je in het (weer) competent voor de klas staan!
Meer informatie treft u aan op de website van TZOZ  onder het tabblad “Aanmelden” of kunt u opvragen via info@tcoz.nl.

Of bel T: 0113-745728 (tussen 09.00u – 11.30 uur).